International Music Festival / Mezinárodní hudební festival
PRAHA, KLASIKA.. 2017 – Cesty světla a radosti
PRAGUE, CLASSICS.. 2017 – The Ways of Light and Joy
* * * * * 16. července – 17. srpna 2017
4. mezinárodní hudební festival PRAHA, KLASIKA.. 24. mezinárodní interpretační kurzy AMEROPA 2017 13. mistrovské kurzy sólové hudby 5. dětský hudební tábor 3. výtvarný tábor pod vedením hosta Sin-pen Chuanga 5. letní orchestrální akademie FILARMONIETTA PRAGA 26. mezinárosní kurzy hry na lesní roh HORNCLASS
4th International Music Festival PRAGUE, CLASSICS.. 24th Chamber Courses AMEROPA 2017 12th Ameropa Solo Academy 4rd Youth Camp Program 3rd Fine Art Program with special guest Xinben Huang 5th Summer Orchestral Academy FILARMONIETTA PRAGA 26th International Master Courses HORNCLASS
Pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu P ČR paní Miluše Horské ministra kultury pana Daniela Hermana, 1. náměstkyně primátorky hlavního města Prahy paní Evy Kislingerové,
hejtmanky Středočeského kraje paní Jaroslavy Pokorné Jermanové,
starosty Městské části Praha 1 pana Oldřicha Lomeckého,
Města Kutná Hora a Města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.
Za podpory Nadace ČEZ, Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška a
Nadačního fondu Martiny a Tomáše Krskových,
s přispěním Středočeského kraje a Města Kutná Hora.
Ve spolupráci s Národní galerií v Praze a Národní knihovnou České republiky.
12. MISTROVSKÉ KURZY sobota, 15. července – sobota, 22. července, 2017 Brandýs nad Labem, základní umělecká škola a zámek Ve spolupráci se Základní uměleckou školou a městem Brandýs nad Labem – Stará Boleslav
12th AMEROPA SOLO ACADEMY Saturday, July 15 – Saturday, July 22, 2017 Brandýs nad Labem, Music school and Castle In partnership with Music school and City Brandýs nad Labem – Stará Boleslav
Václav Slivanský – flute | CR, Vratislav Vlna – oboe | CR, Miloslav Tengler – clarinet | CR, Petr Bernášek – violin | CR, Vadim Mazo – housle/viola | USA, Monique Mead – housle | USA, Ada Slivanská – housle | CR, Věra Binarová – viola | CR, Miroslav Petráš – cello | CR, Kateřina Englichová – arp | CR, Yuri Ananiev – piano | Spain, Libor Nováček – piano | CR, Monika Pecikiewiczová – piano | CR, Květa Hurťáková – Cretive program for children | CR, Marlies Krejza – percussion, Youth Program | Germany/CR Xingben Huang – Fine Arts | China, Viktória Rampal Dzurenko – Fine Arts | Slovakia
Festival Praha, klasika.. SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ Neděle 16. července, 19:30 Zámecká kaple Brandýs nad Labem Zahajovací koncert profesorů Mezinárodních mistrovských kurzů sólové hry Ameropa KONCERT SÓLISTŮ »»» mapa »»»
Festival Prague, Classics.. FESTIVE OPENING Sunday, July 16, 19:30 Castle chapel Brandýs nad Labem Opening faculty concert International Solo Academy Ameropa CONCERT OF THE SOLOISTS »»» map »»»
16. – 29. července VÝSTAVA: Galerie CRUX Ivana Olbrachta 20, Brandýs n.L. „RUSTIC PLEASURE IN WATER IDYLLS“ Sin-pen Chuang (Čína) & „VČERA, DNES A ZÍTRA“ Viktória Rampal Dzurenko (Slovensko) »»» mapa »»»
July 16 – 29 EXHIBITION: Galery CRUX Ivana Olbrachta 20, Brandýs n.L „RUSTIC PLEASURE IN WATER IDYLLS“ Sin-pen Chuang (China) & „YESTERDAY, TODAY & TOMORROW“ Viktória Rampal Dzurenko (Slovakia) »»» map »»»
Úterý 18. července, 18:00 Synagoga v Brandýse nad Labem Na Potoce 140 HUDEBNÍ DÍLNA
Kateřina Englichová, Monique Mead (USA) »»» mapa »»»
Tuesday, July 18, 18:00 Synagogue Brandýs nad LabemNa Potoce 140 WORKSHOP, MASTERCLASS
Kateřina Englichová, Monique Mead (USA) »»» map »»»
Úterý 18. července, 19:30 Synagoga v Brandýse nad Labem Na Potoce 140 MAGICKÁ HARFA KATEŘINY ENGLICHOVÉ a hudba jejích hostů »»» mapa »»»
Tuesday, July 18, 19:30 Synagogue Brandýs nad LabemNa Potoce 140 Magic harp of KATEŘINA ENGLICHOVÁ and music of her guests »»» map »»»
Pátek 21. července 14:30 Koncertní sál Základní umělecké školy F. X. Procházky 25, Brandýs nad Labem PEDAGOGICKÝ SEMINÁŘ – PRÁCE S DĚTMI Nejmladší účastníci mistrovských kurzů »»» mapa »»»
Friday, July 21 14:30 Music school Concert hall F. X. Procházky 25, Brandýs nad Labem WORKSHOP, MASTERCLASS WITH CHILDREN The youngests Solo Academy Participants »»» map »»»
Pátek 21. července 16:00 Zámecká kaple Brandýs nad Labem KONCERT Nejmladší účastníci mistrovských kurzů »»» mapa »»»
Friday, July 21 16:00 Castle chapel Castle Brandýs nad Labem CONCERT The youngests Solo Academy Participants »»» mapa »»»
Čtvrtek 20. a pátek 21. července 19:30 Zámecká kaple Brandýs nad Labem ABSOLVENTI MISTROVSKÝCH KURZŮ AMEROPA Absolventi 12. sólové akademie Ameropa 2017 »»» mapa »»»
Thursday, July 20 and Friday, July 21 19:30 Castle chapel Castle Brandýs nad Labem SOLO ACADEMY CONCERT Participants of 12th Solo Academy Ameropa 2017 »»» map »»»
Sobota 22. července, 14:00 Nádvoří zámku Brandýs nad Labem HUDBA NA NÁDVOŘÍ Zhong Shan Youth Philharmonic (Čína) a „Naše děti“ (ČR) »»» mapa »»»
Saturday, July 22, 14:00 Castle court Brandýs nad Labem MUSIC ON THE COURT Zhong Shan Youth Philharmonic (China) Together with „Our Children“ (CR) »»» map »»»
AMEROPA – FESTIVAL KOMORNÍ HUDBY Letní orchestrální akademie FILARMONIETTA PRAGA neděle 23. července – sobota 5. srpna, 2017 Praha – Základní umělecká škola Jana Hanuše &
koncertní sály, paláce a kostely, Sedlec, Kutná Hora
AMEROPA – CHAMBER MUSIC FESTIVAL Summer orchestral academy FILARMONIETTA PRAGA Sunday, July 23 – Saturday, August 5, 2017 Praha – Music school of Jan Hanuš & Concert halls, Palaces and Churches, Sedlec, Kutná Hora
Organization: Vadim Mazo | USA, David Ehrlich | CR, Ada Slivanská | CR, Flute: Václav Slivanský | CR, Xu Jingping | China Oboe: Andréa E. Banke | USA, Vratislav Vlna | CR Clarinet: Nikola Djurica | Serbia, Alberto Rodríguez Acuña | Spain, Yunlei Wang | China, Miloslav Tengler | CR Bassoon: Kristín M. Jakobsdóttir | Iceland Violin: Vadim Mazo | USA, David Ehrlich | USA, Debbra Wood Schwartz | USA, Li Kaixiang | China, Ada Slivanská | CR, Petr Bernášek | CR, Qing Yanyan | China, Monique Mead| USA Viola: Věra Binarová | CR, Nancy Buck | USA, Jiří Poslední | CR Cello: Miroslav Petráš | CR, Pan Yan | China, Peter Mišejka | CR Harp: Kateřina Englichová | CR Chamber Music with Voice: Miloslava Vítková | CR, Angelika Pavlech | Slovakia Piano: Teresa Ehrlich | USA, Libor Nováček | CR, Monika Pecikiewiczová | CR, Jana Chaudhuri | CZ, Yuri Ananiev | Spain, Eva Yulin Shen | Taiwan Youth
Program for children Marlies Krejza | Germany/CR, Květa Hurťáková | CR, Jahodová Vondráčková | CR Summer Orchestral Academy, Filarmonietta Praga Jiří Havlík | CR | Artistic Director Art program Chinese and Czech Fine Arts, Calligraphy, paintings, workshops and lectures XingBen Huang | China, Viktória Rampal Dzurenko | Slovakia
Neděle 23. července, 19:30 Refektář v Profesním domě Malostranské nám. 2/25, Praha 1 ARNYS Trio Prague Kristýna Donovalová – klavír, Anna Masojídková – housle, Dora Hájková – violoncello César Franck: Klavírní trio fis moll op. 1 Josef Suk: Trio a Elegie
Dimitrij Šostakovič: Klavírní trio č. 1 op. 8 »»» map »»»
Sunday July 23, 19:30 Convent of „House for Professed“ Malostranské nám. 2/25, Praha 1 SPECIAL GUEST CONCERT – ARNYS Trio Prague Kristýna Donovalová – piano, Anna Masojídková – violin, Dora Hájková – cello César Franck: Piano trio in f sharp minor op. 1 Josef Suk: Trio and Elegie
Dmitri Shostakovich: Piano trio no. 1 op. 8 »»» map »»»
Čtvrtek 27. července, 19:30 Akademie múzických umění – sál Martinů Lichtenštejnský palác, Malostranské nám. 13, Praha 1 KOMORNÍ SKLADBY HUDEBNÍ LITERATURY Dramaturgie: Vadim Mazo, David Ehrlich (USA), Ada Slivanská »»» mapa »»»
Thursday, July 27, 19:30 Academy of Performing Arts, Martinu Hall Lichtenstein Palace, Malostranské nám. 13, Praha 1 AMEROPA CHAMBER MUSIC GALA OPENING Dramaturgy: Vadim Mazo, David Ehrlich (USA), Ada Slivanská »»» map »»»
Pátek 28. července, 20:00 Klementinum – Zrcadlová síň Mariánské nám. 5, Praha 1-Staré Město VELKÁ HUDEBNÍ ROMANCE »»» mapa »»»
Friday, July 28, 20:00 Clementinum – The Hall of Mirrors Mariánské nám. 5, Praha 1-Staré Město BELOVED ROMANTIC MUSIC »»» map »»»
Sobota 29. července, 10:00 – 22:30 Klášter sv. Anežky České U Milosrdných, Praha 1-Staré Město Námět: Zdeňka Zemanová, scénář AMEROPA Ve spolupráci s Národní galerií a projektem Anežka LIVE! Za podpory Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška MEZINÁRODNÍ UMĚLECKÝ MARATON 10:00 HUDEBNÍ ATELIÉR PRO MLADÉ UMĚLCE 10:00 VÝTVARNÁ DÍLNA 11:00 a 14:00 DOSTAVENÍČKA A PROMENÁDY 12:00 KOMORNÍ KONCERT 15:00 TANEČNÍ DÍLNA Igor Vejsada – japonský tanec Butoh 16:30 TANEČNÍ DÍLNA Jiří Lössl 19:00 KOMORNÍ KONCERT S BALETEM Dvořák: Smyčcový kvartet op. 51 „Slovanský“ Pražský komorní balet, choreografie M. Radačovský 21:00 VEČERNÍ JAZZOVÉ SETKÁNÍ „JAZZ SESSION“ Nikola Djurica, klarinet (Srbsko), hosté »»» mapa »»»
Satudray, July 29, 10:00 – 22:30
Convent of St. Agnes of Bohemia U Milosrdných, Praha 1-Staré Město Námět: Zdeňka Zemanová, Scenario AMEROPA In cooperation with National Gallery & project “Anežka LIVE!” With the support of Czech Radio Fund “Světluška” INTERNATIONAL ART MARATHON 10:00 YOUNG ARTISTS CHAMBER MUSIC & CHOIR 10:00 PAINTING WORKSOPS 11:00 a 14:00 GARDENPROMENADES & SEREDANES 12:00 CHAMBER MUSIC CONCERT 15:00 DANCE WORKSHOP Igor Vejsada – Japanese dance Butoh16:30 DANCE WORKSHOP Jiří Lössl 19:00 CHAMBER MUSIC WITH BALLET Dvořák: String quartet op. 51 „Slavonic“ Prague chamber ballet, choreography M. Radačovský 21:00 EVENING „JAZZ SESSION“ Nikola Djurica, clarinet (Serbia), guests »»» map »»»
Neděle 30. července, 20:00 Kostel Panny Marie Sněžné Jungmannovo náměstí, Praha 1-Staré Město ORCHESTRÁLNÍ KONCERT za podpory Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška Sólisté: Eva Novotná – soprán (Španělsko), Angelika Pavlech – mezzosoprán (Slovensko), Zdeněk Licek – tenor, Pavel Klečka – bas, Kristín M. Jakobsdóttir – fagot (Island), Daniel Klement – klarinet, Daniela Leitermannová, Tomáš Hnízdil – flétny Sbory: Pražští pěvci, USPS Tyl Kutná Hora, Zpěvácký spolek Hlahol v Praze Sbormistři: Stanislav Mistr, Zdeněk Licek, Roman Z. Novák Academia filarmonica Bohemia Dirigent: Jiří Havlík S. Barber: Adagio pro smyčce, W. A. Mozart: Adagio z Koncertu pro klarinet KV 622, Árie pro sólový soprán a fagot Mens sancta Deo Cara, M. Marais: La Basque, A. Dvořák: Mše D dur op. 86 »»» mapa »»»
Sunfay, July 30, 20:00 Church of Our Lady of The Snow Jungmannovo náměstí, Praha 1-Staré Město ORCHESTRAL CONCERT With the support of Czech Radio Fund “Světluška” Soloists: Eva Novotná – soprano (Spain), Angelika Pavlech – mezzosoprano (Slovakia), Zdeněk Licek – tenor, Pavel Klečka – bass, Daniel Klement – clarinet, Kristín M. Jakobsdóttir – bassoon (Iceland), Daniela Leitermannová, Tomáš Hnízdil – flute Choirs: Pražští pěvci, USPS Tyl Kutná Hora, Zpěvácký spolek Hlahol v Praze Choirmasters: Stanislav Mistr, Zdeněk Licek, Roman Novák Academia filarmonica Bohemia Conductor: Jiří Havlík S. Barber: Adagio for strings, W. A. Mozart: Adagio from Concerto for clarinet KV 622, Aria for soprano and solo bassoon Mens sancta Deo Cara, M. Marais:La Basque, A. Dvořák: Missa in D Major op. 86 »»» map »»»
Úterý 1. srpna, 19:30 Tereziánský sál Břevnovského kláštera Markétská 1 Praha 6 KOMORNÍ HUDBA S PŘÁTELI »»» mapa »»»
Tuesday, August 1, 19:30 Theresian Hall of Brevnov Monastery Benedictine Arch abbey of St. Adalbert Markétská 1 Praha 6 CHAMBER MUSIC WITH FRIENDS »»» map »»»
Středa 2. srpna, 19:30 ZUŠ Jana Hanuše Praha 6, Břevnov Meziškolská 1, Praha 6, Břevnov KONCERT ÚČASTNÍKŮ AMEROPA
»»» map »»»
Wednesday, August 2, 19:30 Concert hall of Music school of Jan Hanuš Meziškolská 1, Praha 6, Břevnov CONCERT OF PARTICIPANTS »»» map »»»
Čtvrtek 3. srpna, 19:30 Klášter sv. Anežky České U Milosrdných, Praha 1-Staré Město Ve spolupráci s Národní galerií a projektem Anežka LIVE! a s Pražským komorním baletem ORCHESTRÁLNÍ KONCERT A. Dvořák: HOLOUBEK op. 110, Symfonie č. 6 op. 60 Baletní nastudování (Holoubek): Kateřina Dedková – Franková, Igor Vejsada. Choreografie: Pavel Šmok Orchestr Academia filarmonica Bohemia Dirigent: Jiří Havlík »»» mapa »»»
Thursday, August 3, 19:30 Convent of St. Agnes of Bohemia U Milosrdných, Praha 1-Staré Město In cooperation with National Gallery & project “Anežka LIVE!” and with Prague chamber ballet ORCHESTRAL CONCERT A. Dvořák: The Wild Dove op. 110, Symphony No 6 op. 60 Ballet preparation (The Wild Dove): Kateřina Dedková – Franková, Igor Vejsada. Choreography: Pavel Šmok Orchestr Academia filarmonica Bohemia Conductor: Jiří Havlík »»» map »»»
Pátek 4. srpna, 15:00 & 19:30 Refektář v Profesním domě Malostranské nám. 2/25, Praha 1 TO NEJLEPŠÍ Z KOMORNÍ HUDBY od nejmladších po nejzkušenější »»» mapa »»»
Friday, August 4, 15:00 & 19:30 Convent of „House for Professed“ Malostranské nám. 2/25, Praha 1 THE BEST OF CHAMBER MUSIC From the youngest to the most experienced »»» map »»»
Sobota 5. srpna, 15:00 Kostel sv. Jana Nepomuckého Husova ul., 284 01 Kutná Hora SLAVNÁ DÍLA komorní hudby V KUTNÉ HOŘE Závěrečný koncert AMEROPA 2017 »»» mapa »»»
Saturday, August 5, 15:00 Church of St. John of Nepomuk Husova ul., 284 01 Kutná Hora CHAMBER MUSIC GRAND FINALE IN KUTNÁ HORA Final concert of AMEROPA 2017 »»» map »»»
Sobota 5. srpna, 20:30 Chrám sv. Barbory, Kutná Hora ORCHESTRÁLNÍ KONCERT za podpory Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška Sólisté: Eva Novotná – soprán (Španělsko), Angelika Pavlech – mezzosoprán (Slovensko), Zdeněk Licek – tenor, Pavel Klečka – bas, Kristín M. Jakobsdóttir – fagot (Island), Daniel Klement – klarinet, Daniela Leitermannová, Tomáš Hnízdil – flétny
Sbory: Pražští pěvci, USPS Tyl Kutná Hora, Zpěvácký spolek Hlahol v Praze Sbormistři: Stanislav Mistr, Zdeněk Licek, Roman Z. Novák Academia filarmonica Bohemia Dirigent: Jiří HavlíkS. Barber: Adagio pro smyčce, W. A. Mozart: Adagio z Koncertu pro klarinet KV 622, Árie pro sólový soprán a fagot Mens sancta Deo Cara, M. Marais: La Basque, A. Dvořák: Mše D dur op. 86 »»» mapa »»»
Saturday, August 5, 20:30 Chrám sv. Barbory, Kutná Hora ORCHESTRAL CONCERT With the support of Czech Radio Fund “Světluška” Soloists: Eva Novotná – soprano (Spain), Angelika Pavlech – mezzosoprano (Slovakia), Zdeněk Licek – tenor, Pavel Klečka – bass, Daniel Klement – clarinet, Kristín M. Jakobsdóttir – bassoon (Iceland), Daniela Leitermannová, Tomáš Hnízdil – flute
Choirs: Pražští pěvci, USPS Tyl Kutná Hora, Zpěvácký spolek Hlahol v Praze Choirmasters: Stanislav Mistr, Zdeněk Licek, Roman Z.Novák Academia filarmonica Bohemia Conductor: Jiří Havlík S. Barber: Adagio for strings, W. A. Mozart: Adagio from Concerto for clarinet KV 622, Aria for soprano and solo bassoon Mens sancta Deo Cara, M. Marais:La Basque, A. Dvořák: Missa in D Major op. 86 »»» map »»»
Neděle 6. srpna, 19:30 Kutná Hora – Sedlec, Konvent, Bývalý cisterciácký
klášter, sídlo společnosti Phillip Morris ČR Ve spolupráci s Pražským komorním baletem
ORCHESTRÁLNÍ KONCERT A. Dvořák: HOLOUBEK op. 110, Symfonie č. 6 op. 60 Baletní nastudování (Holoubek): Kateřina Dedková – Franková, Igor Vejsada. Choreografie: Pavel Šmok Orchestr Academia filarmonica Bohemia Dirigent: Jiří Havlík »»» mapa »»»
Sunday, August 6, 19:30 Kutná Hora – Sedlec, Convent, former Cistercian
monastery, the seat of the company Phillip Morris ČR In cooperation with Prague chamber ballet ORCHESTRAL CONCERT A. Dvořák: The Wild Dove op. 110, Symphony No 6 op. 60 Ballet preparation (The Wild Dove): Kateřina Dedková – Franková, Igor Vejsada. Choreography: Pavel Šmok Orchestr Academia filarmonica Bohemia Conductor: Jiří Havlík »»» mapa »»»
26. interpretační kursy – lesní roh HORNCLASS 2017 sobota 12. srpna – neděle 20. srpna 2017 Praha 6, Základní umělecká škola Jana Hanuše, Břevnovský klášter, Tloskov
The 26th Interpretation Horn Courses HORNCLASS 2017 Saturday, August 12 – Sunday, August 20, 2017 Prague 6, Music school Jan Hanuš, Břevnov monastery, Tloskov
Hosté | Guests Ricardo Matosinhos | Portugal, Raimund Zell | Austria/Germany Recitály, koncerty | Recitals, concerts JANOS BENYUS (Maďarsko) Pořadatelé kurzů | Hosted by Zdeněk Divoký, Jiří Havlík, Jindřich Petráš | Czech Republic Klavírní spolupráce | Piano cooperation Jarmila Panochová, Jana Goliášová
Neděle 13. srpna, 19:30 Tereziánský sál Břevnovského kláštera Markétská 1 Praha 6 – Břevnov 1 Česká dechová harmonie Umělecký vedoucí: Ivan Séquardt »»» mapa »»»
Sunday, August 13, 19:30 Theresian Hall of Brevnov Monastery Markétská 1 Praha 6 – Břevnov 1 CZECH WIND HARMONY Artistic leadership: Ivan Séquardt »»» map »»»
Pondělí 14. srpna, 19:30 Tereziánský sál Břevnovského kláštera Markétská 1 Praha 6 – Břevnov 1 RAIMUND ZELL – lesní roh (Rakousko) Ricardo Matosinhos – lesní roh (Portugalsko) »»» mapa »»»
Monday, August 14, 19:30 Theresian Hall of Brevnov Monastery Markétská 1 Praha 6 – Břevnov 1 RAIMUND ZELL – French horn (Austria) Ricardo Matosinhos – French horn (Portugal) »»» mapa »»»
Úterý 15. srpna, 19:30 ZUŠ Jana Hanuše Praha 6, Břevnov Meziškolská 1, Praha 6, Břevnov JANOS BENYUS (Maďarsko) – laureát mezinárodních soutěží ve hře na lesní roh Jarmila Panochová, Jana Goliášová – klavír »»» mapa »»»
Tuesday, August 15, 19:30 Concert hall of Music school of Jan Hanuš Meziškolská 1, Praha 6, Břevnov JANOS BENYUS (Magyar) – Laureate International Music Competitions – French horn Jarmila Panochová, Jana Goliášová – piano »»» map »»»
Středa, pátek 16. & 18. srpna, 19:30 Sobota 19. srpna, 19:00 ZUŠ Jana Hanuše Praha 6, Břevnov Meziškolská 1, Praha 6, Břevnov KONCERTY ÚČASTNÍKŮ HORNCLASS Námět a scénář Hornclass: Zdeněk Divoký, Jindřich Petráš, Jiří Havlík
»»» mapa »»»
Wednesday & Friday, August 16 & 18, 19:30 Saturday, August 19, 19:00 Concert hall of Music school of Jan Hanuš Meziškolská 1, Praha 6, Břevnov CONCERTS OF PARTICIPANTS OF HORNCLASS Námět a scénář Hornclass: Zdeněk Divoký, Jindřich Petráš, Jiří Havlík »»» map »»»
Čtvrtek 17. srpna, 16:00 – 20:30 Klášter sv. Anežky České
U Milosrdných Praha 1-Staré Město Ve spolupráci s Národní galerií a „Anežka Live“ „SUPERHORN“ – Slavnostní závěr festivalu
s účastníky 26. Hornclass
Promenády – serenády – koncert – HALALI »»» mapa »»»
Thursday, August 17, 16:00 – 20:30 Convent of St. Agnes of Bohemia U Milosrdných Praha 1-Staré Město In cooperation with National Gallery & project “Anežka LIVE!” „SUPERHORN“- Festive Finale of the Festival
with participants of 26th Hornclass 2017
Promenades – Serenades – Concert – HALALI »»» map »»»